: Wide-mouth tin square 300 ml, PVC clear
Treść:
1
Numer produktu:
6078629
Informacje dot. produktu ": Wide-mouth tin square 300 ml, PVC clear"
| Głębokość: | 66 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | 0355-0300 |
| Pojemność nominalna: | 300 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 66 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 66 x 66 x 98 mm |
| Wysokość: | 98 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 41 mm |