Wide mouth jars, HDPE | Nominal capacity: 1500 ml
Treść:
1
Numer produktu:
6401660
Informacje dot. produktu "Wide mouth jars, HDPE | Nominal capacity: 1500 ml"
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 6282-1500 |
| Pojemność nominalna: | 1500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41104100 |
| Wysokość: | 173 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 114 mm |
| Ø wew. otworu: | 67 mm |