: Wide mouth containers, PETG 1000ml crystal clear
Treść:
1
Numer produktu:
4679332
Informacje dot. produktu ": Wide mouth containers, PETG 1000ml crystal clear"
| Głębokość: | 95 mm |
|---|---|
| Kolor: | Krystalicznie czysty |
| Materiał: | PETG |
| Numer artykułu producenta: | 0357-1000 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 95 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 95 x 95 x 152 mm |
| Wysokość: | 152 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 69 mm |