: Flasche, PE-LD, Weithals
Treść:
1
Numer produktu:
4668859
Informacje dot. produktu ": Flasche, PE-LD, Weithals"
| Gwint: | GL 50 |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 129754 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 155 mm |
| Ø: | 76 mm |