Wiadro, LLDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6243641
Informacje dot. produktu "Wiadro, LLDPE"
- Kolor biały
- Szeroki wylew
- Metalowy uchwyt do przenoszenia
- Ze skalą litrową, podziałka 1000 ml
- Bezpieczne dla żywności
| Autoklawowalne: | Nie |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Materiał: | LLDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2308-1700 |
| Podziałka: | 1000 ml |
| Pojemność nominalna: | 17 l |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 310 mm |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 340 mm |