Wiadro HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6280341
Informacje dot. produktu "Wiadro HDPE"
Do transportu, dekantacji i mieszania. Szeroka wylewka umożliwia szybkie i bezpieczne opróżnianie.
- Z uchwytem z tworzywa sztucznego
- Ze skalą: litry, podziałka 1000 ml
- Białe wiadro jest przystosowane do kontaktu z żywnością
- Czarne wiaderko nie nadaje się do kontaktu z żywnością
| Autoklawowalne: | Nie |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2307-0010 |
| Podziałka: | 1000 ml |
| Pojemność nominalna: | 10.5 l |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 283 mm |
| Z wylewem: | Tak |
| Ø: | 286 mm |