Wiadra, stal nierdzewna V2A
Treść:
1
Numer produktu:
4716201
Informacje dot. produktu "Wiadra, stal nierdzewna V2A"
Do przenoszenia płynów oraz materiałów sypkich.
- Wysoko wypolerowane
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
- Odpowiednie do kontaktu z żywnością
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 2309-0006 |
| Pojemność nominalna: | 6 l |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 250 mm |
| Z wylewem: | Nie |
| Ø dna: | 150 mm |
| Ø góry: | 235 mm |