Wiadra, stal 18/10, z pierścieniem podstawy
Treść:
1
Numer produktu:
6072096
Informacje dot. produktu "Wiadra, stal 18/10, z pierścieniem podstawy"
- Z podziałką
- Z uchwytem
Pokrywy prosimy zamawiać oddzielnie.
| Kolor: | Metalowy |
|---|---|
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 8315 |
| Podziałka: | 1000 ml |
| Pojemność nominalna: | 10 l |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wysokość: | 235 mm |
| Z wylewem: | Nie |
| Ø góry: | 280 mm |