Wi-Fi gateway TFA.me Starter Set | Type: TFA.me Starter Set
Treść:
1
Numer produktu:
6524323
Informacje dot. produktu "Wi-Fi gateway TFA.me Starter Set | Type: TFA.me Starter Set"
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
|---|---|
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. Temperatura wewnętrzna: | 50 °C |
| Maks. Temperatura zewn.: | 60 °C |
| Maks. wilgotność względna wewnątrz: | 99 % |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. temperatura wewnątrz: | 0 °C |
| Min. temperatura zewnętrzna: | -40 °C |
| Min. wilgotność względna wewnątrz: | 10 % |
| Numer artykułu producenta: | 35.8104.02 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Temperatura wewn.: | 0 ... 50 °C |
| Temperatura zewnętrzna: | -40 ... 60 °C |
| Typ: | TFA.me Starter Set |
| Typ wtyczki: | UE |
| Wilgotność względna wewnątrz: | 10 ... 99 % |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |