Węże, tworzywo silikonowe, Versilic®, 1 m
Treść:
1
Numer produktu:
6056836
Informacje dot. produktu "Węże, tworzywo silikonowe, Versilic®, 1 m"
Węże Versilic® 60 shore są biologicznie obojętne i nie hamują hodowli komórkowej. Pozostają elastyczne do -50°C i zachowują swoje właściwości chemiczne, mechaniczne i elektryczne do 200°C. Versilic® spełniają wymagania Farmakopei Europejskiej dotyczące elastomeru silikonowego do zamknięć i przewodów wężowych, badań biologicznych USP klasy VI i biokompatybilności ISO 10993 (toksyczność systemowa, podrażnienie, uczulenie, cytotoksyczność, hemokompatybilność i test Amesa).
Węże Versilic® 60 shore są biologicznie obojętne i nie hamują hodowli komórkowej. Pozostają elastyczne do -50°C i zachowują swoje właściwości chemiczne, mechaniczne i elektryczne do 200°C. Versilic® spełniają wymagania Farmakopei Europejskiej dotyczące elastomeru silikonowego do zamknięć i przewodów wężowych, badań biologicznych USP klasy VI i biokompatybilności ISO 10993 (toksyczność systemowa, podrażnienie, uczulenie, cytotoksyczność, hemokompatybilność i test Amesa).
| Długość: | 1 m |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1.50 mm |
| Maks. długość wylotu: | 25 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 200 °C |
| Materiał: | Silikon |
| Min. odporność na temperaturę: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | 760420 |
| Odporność na temperaturę: | -50 ... 200 °C |
| Twardość Shore‘a: | 60 |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 5.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 8.0 mm |