Węże, próżniowe, naturalna guma (NR)
Treść:
10
Numer produktu:
4679011
Informacje dot. produktu "Węże, próżniowe, naturalna guma (NR)"
Czerwone. Twardość w skali Shore: 45 A. Dostarczane na metry.
| Grubość ścianki: | 4 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Maks. długość wylotu: | 25 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | Kauczuk naturalny |
| Min. odporność na temperaturę: | -30 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3020614 VE=10 |
| Odporność na temperaturę: | -30 ... 60 °C |
| Twardość Shore‘a: | 45 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 6 mm |
| Ø zewnętrzna: | 14 mm |