Węże do systemów dynamicznej kontroli temperatury PRESTO™, stal nierdzewna 1.4404, potrójna izolacja
Treść:
1
Numer produktu:
4684005
Informacje dot. produktu "Węże do systemów dynamicznej kontroli temperatury PRESTO™, stal nierdzewna 1.4404, potrójna izolacja"
Węże odporne na temperaturę ze specjalną potrójną izolacją i dwoma przyłączami. Końce pokryte są silikonowymi nakładkami dla ochrony. Ciśnienie robocze przy 20 °C.
| Ciśnienie robocze bar: | 15 bar |
|---|---|
| Długość: | 2 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 350 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4404 |
| Min. odporność na temperaturę: | -100 °C |
| Numer artykułu producenta: | 8930273 |
| Odporność na temperaturę: | -100 ... 350 °C |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Wielkość przyłącza: | M30 x 1,5 |
| Ø zewnętrzna: | 57 mm |