Węże do palników gazowych
Treść:
1
Numer produktu:
9018970
Informacje dot. produktu "Węże do palników gazowych"
Zgodne z normą DIN 30664 cz. 1. Bez wzmocnienia. Do przyłączy zgodnych z wymogami normy DIN 3383-4 oraz palników zgodnych z normą DIN 30665 cz. 1.
Do wszystkich trzech grup gazów zgodne z dokumentacją DVGW G 260, ciśnień do 100 mbar i temperatury do 70°C.
DVGW-TRGI 2008 i DVGW G 621. DVGW nr reg. NG-4607AU2362. Dostarczane na metry.
Do wszystkich trzech grup gazów zgodne z dokumentacją DVGW G 260, ciśnień do 100 mbar i temperatury do 70°C.
DVGW-TRGI 2008 i DVGW G 621. DVGW nr reg. NG-4607AU2362. Dostarczane na metry.
| Grubość ścianki: | 2 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Maks. długość wylotu: | 40 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Materiał: | Chloropren |
| Numer artykułu producenta: | 3700001 |
| Odporność na temperaturę: | 70 °C |
| Twardość Shore‘a: | 60 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 10 mm |
| Ø zewnętrzna: | 14 mm |