Węże, Viton®
Treść:
1
Numer produktu:
6055794
Informacje dot. produktu "Węże, Viton®"
- Kauczuk fluorowy (FPM, Viton), czarny
- Odporność na temperaturę od -10°C do 200°C
- Dobra odporność na ozon i wietrzenie oraz benzynę i oleje mineralne
- Twardość w skali Shore: 75 A
Dostarczane na metry.
| Grubość ścianki: | 1.5 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czarny |
| Maks. długość wylotu: | 25 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 200 °C |
| Materiał: | FKM |
| Min. odporność na temperaturę: | -10 °C |
| Numer artykułu producenta: | 3200407 |
| Odporność na temperaturę: | -10 ... 200 °C |
| Twardość Shore‘a: | 75 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 4 mm |
| Ø zewnętrzna: | 7 mm |