Węże Versilon™ 2001
Treść:
15
Numer produktu:
6206671
Informacje dot. produktu "Węże Versilon™ 2001"
Przezroczyste, elastyczne, końcówka A 69. Rurki do skraplaczy pomp perystaltycznych, inkubatorów, eksykatorów, przewodów gazowych i spustowych, transferu substancji chemicznych oraz do dozowania żywności i napojów.
- Zakres temperatur -78 °C do 57 °C
- Odporność chemiczna
- Nie zawiera plastyfikatorów i olejów
| Długość: | 15 m |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 1,6 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 57 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -78 °C |
| Numer artykułu producenta: | AE300017 |
| Odporność na temperaturę: | -78 ... 57 °C |
| Twardość Shore‘a: | 69 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 6.4 mm |
| Ø zewnętrzna: | 9.6 mm |