Węże Tygon® E-3603, 15 m
Treść:
15
Numer produktu:
7670359
Informacje dot. produktu "Węże Tygon® E-3603, 15 m"
Przezroczyste. Twardość Shore'a A 55. Uniwersalne rurki laboratoryjne o bardzo dobrych właściwościach chwytnych na kształtkach szklanych lub plastikowych. Bardzo niski poziom przepuszczalności gazów podobny do gumy. Odporne na większość substancji chemicznych stosowanych w laboratorium. Odpowiednie do pomp perystaltycznych oraz do dozowania żywności i napojów. Spełnia wymagania FDA i USP klasa VI.
- Zakres temperatur -50 do 74°C
- Gładka powierzchnia wewnętrzna
- Nie zawiera BPA ani ftalanów
| Długość: | 15 m |
|---|---|
| Grubość ścianki: | 2.0 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 74 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -50 °C |
| Numer artykułu producenta: | ACF1S1506 |
| Odporność na temperaturę: | -50 ... 74 °C |
| Twardość Shore‘a: | 55 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 8.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 12.0 mm |