Węże Tygon® E-1000
Treść:
15
Numer produktu:
4685464
Informacje dot. produktu "Węże Tygon® E-1000"
Przezroczyste. Shore A 40. Do pomp perystaltycznych o niskim momencie obrotowym, syntez i zestawów badawczych oraz linii odpowietrzających i spustowych. Spełniają wymagania FDA dotyczące kontaktu z żywnością.
- Miękkie i elastyczne.
- Zakres temperatur od -55 °C do 52 °C
- Odporne na działanie żrących substancji chemicznych
| Grubość ścianki: | 1.6 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 52 °C |
| Min. odporność na temperaturę: | -55 °C |
| Numer artykułu producenta: | ADK00007 |
| Odporność na temperaturę: | -55 ... 52 °C |
| Twardość Shore‘a: | 40 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 3.2 mm |
| Ø zewnętrzna: | 6.4 mm |