Węże PharMed® BPT z 2 kolorowymi mostkami
Treść:
6
Numer produktu:
6269620
Informacje dot. produktu "Węże PharMed® BPT z 2 kolorowymi mostkami"
Shore A 64. Węże zostały opracowane tak, aby wytrzymać rygory pompowania perystaltycznego, zapewniając jednocześnie biokompatybilną powierzchnię płynu wymaganą we wrażliwych zastosowaniach w procesach biologicznych. Odporne na wielokrotne czyszczenie i sterylizację CIP i SIP. Zgodność z USP Klasa VI i FDA oraz udokumentowana biokompatybilność zgodnie z normą 10993. Autoklawowalne.
| Grubość ścianki: | 0.85 mm |
|---|---|
| Kolor: | Purpurowy/biały |
| Materiał: | PBT |
| Numer artykułu producenta: | 070539-18 |
| Twardość Shore‘a: | 64 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 2.79 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.49 mm |