Węże, PVC
Treść:
1
Numer produktu:
6053306
Informacje dot. produktu "Węże, PVC"
Przezroczyste. Odporność na temperaturę do ok. 60°C. Twardość w skali Shore: 80 A. Dostarczane na metry.
| Grubość ścianki: | 4.5 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. długość wylotu: | 25 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Materiał: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | 3503039 |
| Odporność na temperaturę: | 60 °C |
| Twardość Shore‘a: | 80 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 30.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 39.0 mm |