Węże, PVC, wzmocnione
Treść:
1
Numer produktu:
6051906
Informacje dot. produktu "Węże, PVC, wzmocnione"
Przezroczyste. PVC z wzmocnione siatką z terylenu. Certyfikowany przez niemiecki urząd TÜV zgodnie z normą DIN EN ISO 5774:2008. Zatwierdzone przez BGVO dyrektywą 2002/72/EC do 2008/39/EC i dopuszczone do kontaktu z żywnością. Twardość w skali Shore: 77 A. Dostarczane na metry.
| Grubość ścianki: | 4.0 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. długość wylotu: | 50 m |
| Materiał: | PVC |
| Numer artykułu producenta: | 3511927 |
| Twardość Shore‘a: | 75 A |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 19.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 27.0 mm |