Węże, PEEK, 5F
Treść:
1
Numer produktu:
4662782
Informacje dot. produktu "Węże, PEEK, 5F"
Do stosowania w technologii LC, LCMS i automatyzacji. Węże z polieteroeteroketonu (PEEK) są elastyczną alternatywą dla rur ze stali nierdzewnej w zastosowaniach wysokociśnieniowych. Węże są oznaczone kolorystycznie zgodnie ze standardami branżowymi, co ułatwia identyfikację średnicy wewnętrznej. Są one obojętne dla najczęściej stosowanych rozpuszczalników. Wyjątek stanowią bardzo żrące odczynniki, silne kwasy i zasady.
- Gładka powierzchnia wewnętrzna
- Dobra odporność chemiczna
- Bioinertne i biokompatybilne
- Temperatura pracy do maks. 100 °C
- Stabilność ciśnieniowa do 483 bar (7000 psi, 48000 kPa)
- Długość węża 1,5 m
| Ciśnienie robocze bar: | 483 bar |
|---|---|
| Długość: | 1.5 m |
| Kolor: | Czerwony |
| Maks. odporność na temperaturę: | 100 °C |
| Materiał: | PEEK |
| Numer artykułu producenta: | 1302005001-5F |
| Odporność na temperaturę: | 100 °C |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 0.13 mm |
| Ø zewnętrzna: | 1.6 mm |