Węże, PE
Treść:
1
Numer produktu:
6070172
Informacje dot. produktu "Węże, PE"
Twardość w skali Shore: 45 D.
| Grubość ścianki: | 1.0 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. długość wylotu: | 100 m |
| Maks. odporność na temperaturę: | 80 °C |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 3550204 |
| Odporność na temperaturę: | 80 °C |
| Twardość Shore‘a: | 45 D |
| UNSPSC: | 41105108 |
| Ø wewnętrzna: | 2.0 mm |
| Ø zewnętrzna: | 4.0 mm |