Wentylacja do szaf bezpieczeństwa asecos
Treść:
1
Numer produktu:
6238986
Informacje dot. produktu "Wentylacja do szaf bezpieczeństwa asecos"
| Ciężar: | 10.1 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość: | 400 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Natężenie prądu: | 0.35 A |
| Numer artykułu producenta: | 14220 |
| Poziom hałasu: | 35 db(A) |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 200 mm |
| Typ: | HF.EA.11442. |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 200 x 400 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz , 0.35 A |