Wentylacja do szaf bezpieczeństwa asecos
Treść:
1
Numer produktu:
6323109
Informacje dot. produktu "Wentylacja do szaf bezpieczeństwa asecos"
| Ciężar: | 18 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 555 mm |
| Maks. Napięcie: | 265 V |
| Min. Napięcie: | 85 V |
| Natężenie prądu: | 0.13 A |
| Numer artykułu producenta: | 39306 |
| Poziom hałasu: | 23 db(A) |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 308 mm |
| Typ: | UFA.025.030 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 308 x 555 x 256 mm |
| Wysokość: | 256 mm |
| Zasilanie: | 85 ... 265 V, 50/60 Hz , 0.13 A |