Water sampling kit Twirl'EM, 10 mg sodium thiosulphate | Nominal capacity: 640 ml
Labplas Inc
Treść:
100
Numer produktu:
4699875
Informacje dot. produktu "Water sampling kit Twirl'EM, 10 mg sodium thiosulphate | Nominal capacity: 640 ml"
| Grubość: | 101 µm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Numer artykułu producenta: | KWS-33100 |
| Pojemność nominalna: | 640 ml |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 127 mm |
| UNSPSC: | 41104105 |
| Wymiary (szer. x wys.): | 127 x 305 mm |
| Wysokość: | 305 mm |
| Z polem do opisu: | Tak |