Butle do próbek wody, PP, sterylne | Opis: Bezbarwna, sterylna, bez tiosiarczanu sodu
Treść:
84
Numer produktu:
9001076
Informacje dot. produktu "Butle do próbek wody, PP, sterylne | Opis: Bezbarwna, sterylna, bez tiosiarczanu sodu"
| Gwint: | GL50 |
|---|---|
| Głębokość: | 70 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 061.21.500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 70 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 70 x 145 mm |
| Wysokość: | 145 mm |