Water sample bottles, PET, without sodium thiosulfate, bulk packed | Nominal capacity: 500 ml
Treść:
84
Numer produktu:
4712665
Informacje dot. produktu "Water sample bottles, PET, without sodium thiosulfate, bulk packed | Nominal capacity: 500 ml"
| Gwint: | GL50 |
|---|---|
| Głębokość: | 70 mm |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PET |
| Numer artykułu producenta: | 061.61.500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 70 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 70 x 70 x 145 mm |
| Wysokość: | 145 mm |