Waste bin MSA-CLN
Treść:
1
Numer produktu:
4719766
Informacje dot. produktu "Waste bin MSA-CLN"
- Material: Stainless Steel 1.4301/ AISI 304
- Functional surface metal sheet: KEK-Finish (roughness between 0,2 μm und 0,45 μm)
- Removable top part with swing lid
- Capacity 70 liters
| Głębokość: | 320 mm |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 5372134200 |
| Objętość napełniania: | 70 l |
| Szerokość: | 320 mm |
| Typ: | MSA-CLN |
| UNSPSC: | 47121709 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 320 x 320 x 890 mm |
| Wysokość: | 890 mm |