: Wash bottle 100 ml, LDPE LaboPlast®
Treść:
1
Numer produktu:
6201362
Informacje dot. produktu ": Wash bottle 100 ml, LDPE LaboPlast®"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0310-0010 |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| UNSPSC: | 24122001 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 45 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Ø: | 45 mm |