: Wash bottle 1000 ml HDPE 95 x 220 mm, red cap
Treść:
1
Numer produktu:
6205925
Informacje dot. produktu ": Wash bottle 1000 ml HDPE 95 x 220 mm, red cap"
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Kolor zamknięcia: | Czerwony |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 0018500 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 24122001 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 95 x 220 mm |
| Wysokość: | 220 mm |
| Ø: | 95 mm |