Koce gaśnicze, z włókna szklanego | Opis: Szafka do montażu ściennego, pusta, metalowa, czerwona
Treść:
1
Numer produktu:
6234449
Informacje dot. produktu "Koce gaśnicze, z włókna szklanego | Opis: Szafka do montażu ściennego, pusta, metalowa, czerwona"
| Głębokość: | 125 mm |
|---|---|
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | Metal |
| Numer artykułu producenta: | 0602058 |
| Szerokość: | 300 mm |
| UNSPSC: | 24-11-22-09 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 300 x 125 x 300 mm |
| Wysokość: | 300 mm |