Wagosuszarka (analizator wilgoci) MA100Q
Treść:
1
Numer produktu:
9902604
Informacje dot. produktu "Wagosuszarka (analizator wilgoci) MA100Q"
- Ogrzewanie na podczerwień przy użyciu kwarcowej grzałki CQR
- Najwyższy poziom bezpieczeństwa, dzięki systemowi samokalibrującemu i zgodności z GMP
- Idealnie nadaje się do próbek o dużej wilgotności ze względu na szybką kontrolę postępu
- Ciężar próbki od 5 do 15 g
- % wilgotności (opcjonalnie ze współczynnikiem konwersji), % suchej masy, wartości RATIO, ubytek wagi (mg), pozostałość (g), pozostałość (g/kg), pozostałość (g/l)
- Zakres temperatury nastawialny od 30°C do 180°C, czuwanie nastawialne od 30°C do 100°C z dokładnością do 1°C
- Programy grzewcze: standardowy, szybki, delikatny lub fazowy
- Kryteria zakończenia procesu (opcjonalne): w pełni automatyczne, tryb SPRM (automatyczne dobieranie parametrów suszenia), półautomatyczne (1-50 mg / 5-300 s), półautomatyczne (0,1-5,0 % / 5-300 s), czasowe (0,1-999 min.), połączenie czasowego z całkowicie lubpółautomatycznym (0,1-999 min. i automatyczne), ręczne
- 30 programów zapisanych w pamięci wewnętrznej (dowolność wyboru parametrów)
- Statystyka wyników dla ostatnich 9999 pomiarów / programu
- Klawiatura alfanumeryczna (5 języków do wyboru)
- Zoptymalizowane wprowadzanie tekstu za pomocą przycisków programowych, wpis numeryczny za pomocą klawiatury, wprowadzanie danych poprzez opcjonalny skaner kodów kreskowych, wydruk opcjonalnie przy użyciu drukarki wewnętrznej, raporty z wynikami pomiarów zgodne z zasadami GLP, kalibracja
- Wewnętrzna kalibracja wagi, automatyczne reproTEST dla systemu ważenia, automatyczna kalibracja temperatury z możliwością regulacji nastawionej temperatury, dokumentacja zgodna z obowiązującymi wymaganiami dotyczącymi zapewnienia jakości
- Ustawienia parametrów bezpieczeństwa zabezpieczone hasłem przed nieautoryzowanym dostępem
| Ciężar: | 8.0 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,1 mg |
| Element grzejny: | Podczerwień |
| Głębokość: | 453 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 230 °C |
| Maks. obciążenie: | 100 g |
| Numer artykułu producenta: | MA100Q-000230V1 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 350 mm |
| Temperatura: | 30 ... 230 °C |
| Temperatura min.: | 30 °C |
| UNSPSC: | 41112304 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 350 x 453 x 156 mm |
| Wysokość: | 156 mm |
| Zasilanie: | 230 V |
| Ø Naczynia na próbki: | 90 mm |