Wagosuszarka (analizator wilgoci) DAB 100-3
Treść:
1
Numer produktu:
6281836
Informacje dot. produktu "Wagosuszarka (analizator wilgoci) DAB 100-3"
Analizator wilgoci z przyjaznym dla użytkownika wyświetlaczem graficznym i pamięcią na 15 programów suszenia.
Analizator wilgoci z przyjaznym dla użytkownika wyświetlaczem graficznym i pamięcią na 15 programów suszenia.
- Halogenowa grzałka kwarcowa 400 W
- Podświetlany wyświetlacz LCD, wysokość cyfr 14 mm
- Wyświetlacz: proces suszenia, aktywny profil grzewczy, aktywne kryteria wyłączania, poprzedni czas suszenia, bieżąca temperatura, wskaźnik wilgotności w %, tymczasowy wynik wilgotności w %
- Okno obserwacji powyżej próbki, przydatne podczas początkowego ustawienia
- Wewnętrzna pamięć do automatycznej sekwencji 15 kompletnych procesów suszenia i 5 przeprowadzonych procesów suszących
- Ostatnia zmierzona wartość pozostaje na wyświetlaczu, dopóki nie zostanie zastąpiona nowym pomiarem
- 50 płytek na próbki w zestawie
- Halogenowa grzałka kwarcowa 400 W
- Podświetlany wyświetlacz LCD, wysokość cyfr 14 mm
- Wyświetlacz: proces suszenia, aktywny profil grzewczy, aktywne kryteria wyłączania, poprzedni czas suszenia, bieżąca temperatura, wskaźnik wilgotności w %, tymczasowy wynik wilgotności w %
- Okno obserwacji powyżej próbki, przydatne podczas początkowego ustawienia
- Wewnętrzna pamięć do automatycznej sekwencji 15 kompletnych procesów suszenia i 5 przeprowadzonych procesów suszących
- Ostatnia zmierzona wartość pozostaje na wyświetlaczu, dopóki nie zostanie zastąpiona nowym pomiarem
- 50 płytek na próbki w zestawie
| Ciężar: | 4.8 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,001 g |
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Element grzejny: | Halogen |
| Głębokość: | 365 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 199 °C |
| Maks. obciążenie: | 110 g |
| Maks. wilgotność: | 100 % |
| Min. wilgotność: | 0 % |
| Numer artykułu producenta: | DAB 100-3 |
| Powtarzalność: | 0,001 g |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 240 mm |
| Temperatura: | 40 ... 199 °C |
| Temperatura min.: | 40 °C |
| Typ wtyczki: | UE |
| UNSPSC: | 41112304 |
| Wilgotność: | 0 ... 100 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 365 x 180 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Ø Naczynia na próbki: | 92 mm |