Wagosuszarka MA160
Treść:
1
Numer produktu:
4653450
Informacje dot. produktu "Wagosuszarka MA160"
Wagosuszarka MA160 przeznaczona jest do szybkiego i wiarygodnego oznaczania wilgoci w cieczach, pastach i ciałach stałych metodą termograwimetryczną. Nadaje się do stosowania w laboratoriach kontroli jakości oraz do kontroli procesów. Do badania żywności, napojów, środków farmaceutycznych, odczynników, cukru, materiałów papierowych i produktów przeznaczonych do ochrony środowiska.
- Wysokowydajne urządzenie grzewcze AURI do równomiernego suszenia
- Elementy grzewcze są szybkie, niezwykle wytrzymałe i trwałe
- Wyjątkowo szybkie pomiary (do 30% szybsze)
- Szybkie i precyzyjne opracowywanie metod
- Pojemność pamięci do przechowywania metod i wyników
- Import i eksport danych za pomocą karty SD
- Niezawodne testy wydajności
- Bezwysiłkowe czyszczenie
- Obsługa przyjazna dla użytkownika
- Kompatybilność ze wstecznymi modelami MA150 i MA35
| Ciężar: | 6.2 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,001 g |
| Element grzejny: | Podczerwień |
| Głębokość: | 400 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 200 °C |
| Maks. obciążenie: | 200 g |
| Numer artykułu producenta: | MA160-1 |
| Szerokość: | 215 mm |
| Temperatura: | 40 ... 200 °C |
| Temperatura min.: | 40 °C |
| Typ: | MA160 |
| UNSPSC: | 41112304 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 215 x 400 x 210 mm |
| Wysokość: | 210 mm |
| Zasilanie: | 230 V |