Wagi wyznaczające liczbę sztuk CIB
Treść:
1
Numer produktu:
4691223
Informacje dot. produktu "Wagi wyznaczające liczbę sztuk CIB"
Solidna waga licząca z dużą pamięcią artykułów i wygodną obsługą.
Proces liczenia może być wspomagany sygnałem wizualnym i dźwiękowym, co ułatwia podział porcji, dozowanie i sortowanie.
Zakres dostawy:
Waga wyznaczająca liczbę sztuk, ochronna pokrywa robocza
Proces liczenia może być wspomagany sygnałem wizualnym i dźwiękowym, co ułatwia podział porcji, dozowanie i sortowanie.
- Duży podświetlany wyświetlacz LCD, wysokość cyfr 18 cm
- Trzy wyświetlacze dla masy całkowitej, masy sztuki, ilości całkowitej
- 20 dowolnie przypisywanych przycisków bezpośrednich
- Pamięć 50 wzorców masy
- Lekka konstrukcja
- Zasilanie bateryjne
Zakres dostawy:
Waga wyznaczająca liczbę sztuk, ochronna pokrywa robocza
| Czytelność: | 1 g |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 330 mm |
| Głębokość szalki: | 215 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V·AC |
| Maks. obciążenie: | 15 kg |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Numer artykułu producenta: | CIB 3K-4 |
| Powtarzalność: | 0,2 g |
| Program regulacyjny: | Zewnętrzna |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria/podłączenie do sieci |
| Szalka (szer. x gł.): | 315 x 215 mm |
| Szerokość: | 350 mm |
| Szerokość szalki: | 315 mm |
| Typ: | CIB 3K-4 |
| Typ wtyczki: | Uniwersalny |
| UNSPSC: | 41111502 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 350 x 330 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V·AC, 50/60 Hz |