Wagi sprężynowe 289
Treść:
1
Numer produktu:
4691135
Informacje dot. produktu "Wagi sprężynowe 289"
Mechaniczny pomiar masy i siły, idealny dla szkół i instytucji edukacyjnych.
- Waga Newtona
- Przezroczysta obudowa z tworzywa sztucznego
- Bezluzowe łożysko sprężynowe z bardzo precyzyjną regulacją
- Sprężyna ze stali nierdzewnej
- Odporna na ścieranie, kolorowa, precyzyjna skala o wysokiej rozdzielczości
| Ciężar: | 50 g |
|---|---|
| Czytelność: | 0,01/0,05 N |
| Długość: | 230 ... 335 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maks. Długość: | 335 mm |
| Maks. wartość zmierzona: | 1 N |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. długość: | 230 mm |
| Numer artykułu producenta: | 289-100 |
| UNSPSC: | 41111504 |
| Zakres pomiarowy: | 1 N |
| Ø: | 12.2 mm |