Wagi sprężynowe 287
Treść:
1
Numer produktu:
4691132
Informacje dot. produktu "Wagi sprężynowe 287"
Mechaniczny pomiar masy i siły, idealny dla szkół i instytucji edukacyjnych.
- Przezroczysta obudowa z tworzywa sztucznego
- Zintegrowana śruba tarująca do precyzyjnej regulacji
- Sprężyna ze stali nierdzewnej
- Odporna na ścieranie, kolorowa, precyzyjna skala o wysokiej rozdzielczości
| Ciężar: | 50 g |
|---|---|
| Czytelność: | 1 g |
| Długość: | 225 ... 330 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Maks. Długość: | 330 mm |
| Maks. obciążenie: | 100 g |
| Materiał obudowy: | Plastik |
| Min. długość: | 225 mm |
| Numer artykułu producenta: | 287-106 |
| UNSPSC: | 41111504 |
| Ø: | 12.5 mm |