Wagi semi mikro, BA-T
Treść:
1
Numer produktu:
4687429
Informacje dot. produktu "Wagi semi mikro, BA-T"
Boczne drzwi mikrowagi mogą być otwierane i zamykane za pomocą bezdotykowych czujników podczerwieni na wyświetlaczu (lub opcjonalnych przełączników nożnych). Każda szyba może być łatwo zdemontowana w celu dokładnego czyszczenia/dezynfekcji dzięki systemowi zacisków. Samą jednostkę hamulca można również łatwo odłączyć od jednostki ważącej. Pozwala to na szybkie i proste czyszczenie.
- Tryb liczenia
- Tryb procentowy
- Automatyczne włączanie i wyłączanie zasilania
- Automatyczne otwieranie drzwi
- Z hakiem pod spodem
- AD-Just - automatyczna regulacja czułości
- Kontrola dostępu użytkownika (UAC)
- Wyjście zgodne z GLP/GMP/GCP/ISO
- 5-calowy kolorowy ekran dotykowy
- Wiele języków
- Czujniki IR mogą być również wykorzystywane do bezdotykowej obsługi polecenia RE-ZERO lub PRINT
- Tryb HPLC do przygotowywania roztworów buforowych
- Funkcja inteligentnej kontroli rutynowej (SRC)
- Pomoc w poziomowaniu na ekranie
- Funkcja obliczeń statystycznych (SCF)
- Wszystkie modele są wyposażone w zewnętrzny jonizator zapobiegający powstawaniu ładunków statycznych
- Złącza: RS-232C, USB-B (mini-B), USB-A dla pamięci USB, Ethernet
| Ciężar: | 6.7 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0.01 mg |
| Głębokość: | 305 mm |
| Głębokość szalki: | 85 mm |
| Liniowość: | ±0,15 mg |
| Maks. obciążenie: | 220 g |
| Numer artykułu producenta: | BA-225TE |
| Szalka (szer. x gł.): | Ø 85 mm |
| Szerokość: | 173 mm |
| Typ: | BA-225TE |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 173 x 305 x 284 mm |
| Wysokość: | 284 mm |