Ultrapure water system Ultra Clear™ TP ED TWF | Type: Ultra Clear™ TP ED 10 TWF 60 UV
Treść:
1
Numer produktu:
4683656
Informacje dot. produktu "Ultrapure water system Ultra Clear™ TP ED TWF | Type: Ultra Clear™ TP ED 10 TWF 60 UV"
| Ciężar: | 31.5 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 0.1 ... 5 bar |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 550 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 5 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. ciśnienie: | 0.1 bar |
| Numer artykułu producenta: | W3T276077 |
| Pojemność zbiornika: | 60 l |
| Przewodność: | 0,055 µS/cm |
| Rezystywność: | 18,2 MΩ-cm |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 340 mm |
| Typ: | Ultra Clear™ TP ED 10 TWF 60 UV |
| Wartość TOC: | ﹤ 3 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 340 x 550 x 535 mm |
| Wysokość: | 535 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 2 l/min |