Ultradźwiękowy grubościomierz TN-US
Treść:
1
Numer produktu:
6270972
Informacje dot. produktu "Ultradźwiękowy grubościomierz TN-US"
- Tryb skanowania (10 pomiarów na sekundę) lub tryb pomiaru pojedynczego punktu
- Pamięć wewnętrzna do 20 plików (do 100 wartości w pliku)
- Możliwość wyboru jednostek pomiarowych: mm, cale
- Zasilanie bateryjne
- Interfejsy danych USB w standardzie (dla modeli z odczytem 0,01 mm)
Zakres dostawy:
Ultradźwiękowy grubościomierz, czujnik zewnętrzny, walizka transportowa
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 250 g |
| Głębokość: | 74 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 80 mm |
| Min. wartość pomiarowa: | 0.75 mm |
| Numer artykułu producenta: | TN 80-0.1US |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Rozdzielczość: | 0.1 mm |
| Szerokość: | 150 mm |
| Tolerancja: | 0,5 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 74 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.75 ... 80 mm |