Ultradźwiękowy grubościomierz TN-GOLD
Treść:
1
Numer produktu:
4691210
Informacje dot. produktu "Ultradźwiękowy grubościomierz TN-GOLD"
Do sprawdzania autentyczności sztabek złota i monet. Oprogramowanie SAUTER SSG może być używane do obliczania prędkości dźwięku dla różnych stopów metali szlachetnych. Umożliwia to określenie, czy monety lub sztabki zawierają fałszywe rdzenie, czy też składają się z jednego i tego samego materiału.
Zakres dostawy:
Ultradźwiękowy grubościomierz, płyta wzorcowa do regulacji, walizka transportowa
- Możliwość wyboru jednostek pomiarowych: mm, cale
- Pamięć wewnętrzna do 20 plików (do 100 wartości w pliku)
- Zasilanie bateryjne
- Funkcja AUTO-OFF
- Interfejs danych USB
Zakres dostawy:
Ultradźwiękowy grubościomierz, płyta wzorcowa do regulacji, walizka transportowa
| Baterii/akumulatora: | 2 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 250 g |
| Głębokość: | 74 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 2 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 80 mm |
| Min. wartość pomiarowa: | 0.75 mm |
| Numer artykułu producenta: | TN GOLD 80 |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 150 mm |
| Tolerancja: | 0,5 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 150 x 74 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Zakres pomiarowy: | 0.75 ... 80 mm |