Ultradźwiękowy grubościomierz TB-US
Treść:
1
Numer produktu:
4691201
Informacje dot. produktu "Ultradźwiękowy grubościomierz TB-US"
Do pomiaru żeliwa, aluminium, miedzi, mosiądzu, cynku, szkła kwarcowego, polietylenu, PVC, żeliwa szarego, żeliwa sferoidalnego, stali.
Zakres dostawy:
Grubościomierz ultradźwiękowy, czujnik zewnętrzny, płyta wzorcowa, walizka transportowa
- Możliwość wyboru jednostek pomiarowych: mm, cale
- Automatyczne wyłączanie
- Zasilanie bateryjne
Zakres dostawy:
Grubościomierz ultradźwiękowy, czujnik zewnętrzny, płyta wzorcowa, walizka transportowa
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AA |
|---|---|
| Ciężar: | 300 g |
| Głębokość: | 68 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 200 mm |
| Min. wartość pomiarowa: | 1.5 mm |
| Numer artykułu producenta: | TB 200-0.1US-RED |
| Oznaczenie ANSI: | AA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 161 mm |
| Tolerancja: | 0,5 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 161 x 68 x 32 mm |
| Wysokość: | 32 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1.5 ... 200 mm |