Ultradźwiękowe grubościomierze TD-US
Treść:
1
Numer produktu:
6270971
Informacje dot. produktu "Ultradźwiękowe grubościomierze TD-US"
- Jednostki pomiarowe do wyboru: mm, cale
- Interfejs danych RS-232
- Zasilanie bateryjne
Zakres dostawy:
Ultradźwiękowy miernik grubości, płyta bazowa do regulacji, czujnik zewnętrzny, walizka transportowa
| Baterii/akumulatora: | 4 x 1.5 V, AAA |
|---|---|
| Głębokość: | 65 mm |
| Liczba baterii/akumulatorów wymiennych: | 4 |
| Maks. napięcie baterii/akumulatora: | 1.5 V |
| Maks. wartość zmierzona: | 225 mm |
| Min. wartość pomiarowa: | 1.2 mm |
| Numer artykułu producenta: | TD 225-0.1US |
| Oznaczenie ANSI: | AAA |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Bateria |
| Szerokość: | 30 mm |
| Tolerancja: | 0,5 % |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 30 x 65 x 120 mm |
| Wysokość: | 120 mm |
| Zakres pomiarowy: | 1.2 ... 225 mm |