Pure Water System OmniaTap-T xs touch 8 UV-TOC
Treść:
1
Numer produktu:
4715010
Informacje dot. produktu "Pure Water System OmniaTap-T xs touch 8 UV-TOC"
| Ciężar: | 17 kg |
|---|---|
| Ciśnienie: | 1 ... 6 bar |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 435 mm |
| Maks. Ciśnienie: | 6 bar |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Min. Napięcie: | 90 V |
| Min. ciśnienie: | 1 bar |
| Numer artykułu producenta: | 18120084 |
| Przewodność: | 0,055 µS/cm/ 0,067 ... 0,1 µS/cm |
| Rezystywność: | 18,2 MΩxcm / 15 ... 10 MΩxcm |
| Rodzaj wody produktu: | Typ I/Typ II |
| Rodzaj wody zasilającej: | Woda z kranu |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 240 mm |
| Typ: | OmniaTap-T xs touch 8 UV-TOC |
| Wartość TOC: | ﹤5 ppb |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 240 x 435 x 530 mm |
| Wysokość: | 530 mm |
| Zasilanie: | 90 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Zdolność pobierania: | 2 l/min |