Ultra- niskotemperaturowe zamrażarki pionowe serii ULT, do -86 °C
Treść:
1
Numer produktu:
4716226
Informacje dot. produktu "Ultra- niskotemperaturowe zamrażarki pionowe serii ULT, do -86 °C"
Kompaktowa ultra niskotemperaturowa zamrażarka do tymczasowego i długotrwałego przechowywania w niskiej temperaturze próbek biologicznych. Idealna do codziennego użytku w laboratoriach i placówkach naukowych. Niskie zużycie energii, naturalny czynnik chłodniczy i izolacja cyklopentanowa sprawiają, że te niskotemperaturowe zamrażarki są przyjazne dla środowiska.
Oznaczenie typu -PLUS: Z rozszerzoną gwarancją wymiany. W przypadkach gwarancyjnych, których nie można szybko rozwiązać na miejscu, klient otrzymuje nowe urządzenie.
Prosimy o zamawianie stojaków oddzielnie.
- Rejestrator temperatury z portem USB
- Rejestrowanie danych 35500 wpisów
- Podtrzymanie bateryjne przez 48 godzin
- Cyfrowy sterownik z wyświetlaczem
- Alarm wysokiej/niskiej temperatury
- Alarm dźwiękowy i wizualny
- Kontakt dla zdalnego alarmu
- Otwór na sondę zewnętrzną i rezerwę CO2
- Ekologiczny, wolny od freonów czynnik chłodniczy Nature R
Oznaczenie typu -PLUS: Z rozszerzoną gwarancją wymiany. W przypadkach gwarancyjnych, których nie można szybko rozwiązać na miejscu, klient otrzymuje nowe urządzenie.
Prosimy o zamawianie stojaków oddzielnie.
| Ciężar: | 120 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 425 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 630 mm |
| Ilość półek: | 4 |
| Liczba drzwi: | 2 |
| Liczba komór: | 2 |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | -60 °C |
| Numer artykułu producenta: | N125001 |
| Pojemność nominalna: | 186 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 430 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 595 mm |
| Temperatura: | -86 ... -60 °C |
| Temperatura min.: | -86 °C |
| Typ: | ULT U200 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 430 x 425 x 625 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 595 x 630 x 1,730 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 625 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1730 mm |
| Zasilanie: | 230 V, 50 Hz |
| Zużycie energii (24h): | 13.4 kWh |
