Ultra-mikro- i mikrowagi Cubis® II, z osłoną ochronną do filtrów
Treść:
1
Numer produktu:
4670918
Informacje dot. produktu "Ultra-mikro- i mikrowagi Cubis® II, z osłoną ochronną do filtrów"
Modułowe wagi premium dla laboratoriów badawczo - rozwojowych lub analitycznych. Cubis® II to w pełni konfigurowalna, wysokowydajna oferta sprzętu i oprogramowania do ważenia. Możliwość łączenia jednostki wyświetlacza, modułu wagowego, osłony wagowej i pakietów oprogramowania dla różnych zastosowań funkcji. Pozwala to na indywidualne dostosowanie do wszystkich zadań ważenia.
Podstawowy Interfejs MCE Użytkownika:
Zaawansowany Interfejs MCA Użytkownika:
Wysokość i waga zależna jest od wielkości szalki wagowej, szalki do filtrów i osłony ochronnej. Zweryfikowane wagi i inne konfiguracje są dostępne online lub na życzenie.
Waga zweryfikowana z Certyfikatem Zatwierdzenia Typu WE, dla UE z wyjątkiem Francji
- Monolityczny układ pomiarowy
- Bezproblemowa łączność z różnymi laboratoryjnymi systemami informatycznymi bez konieczności stosowania dodatkowego oprogramowania
- Zintegrowany czujnik temperatury otoczenia
- Powiadomienia o statusie
- Pełna integralność danych zgodnie z zasadami ALCOA+
- Zgodna z wymogami dotyczącymi dyrektywy FDA 21 CFR część 11 i zgodności z załącznikiem 11 UE
- Pełna spójność poprzez zaawansowaną ścieżkę audytu i funkcję raportowania
Podstawowy Interfejs MCE Użytkownika:
- Duży, wysokokontrastowy wyświetlacz dotykowy TFT
- Fabrycznie zainstalowany pakiet podstawowych aplikacji ważenia
- Aktywowany za pomocą przycisku dotykowego, bezdotykowo za pomocą czujnika podczerwieni lub czujnika gestów (opcjonalnie)
Zaawansowany Interfejs MCA Użytkownika:
- Duży 7" kolorowy wyświetlacz dotykowy
- Fabrycznie zainstalowany pakiet podstawowych aplikacji ważenia
- Różne pakiety QApp dla opcjonalnego rozszerzenia oprogramowania
- Aktywowany za pomocą przycisku dotykowego, bezdotykowo za pomocą czujnika podczerwieni lub czujnika gestów (opcjonalnie)
- Tytanowe części wewnętrzne
- Automatyczne poziomowanie
- Ręczna osłona przeciwpodmuchowa ze stali nierdzewnej do ważenia filtrów
Wysokość i waga zależna jest od wielkości szalki wagowej, szalki do filtrów i osłony ochronnej. Zweryfikowane wagi i inne konfiguracje są dostępne online lub na życzenie.
Waga zweryfikowana z Certyfikatem Zatwierdzenia Typu WE, dla UE z wyjątkiem Francji
| Ciężar: | 6.4 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,0001 mg |
| Głębokość: | 340 mm |
| Głębokość szalki: | 50 mm |
| Maks. obciążenie: | 2,1 g |
| Numer artykułu producenta: | MCA2.7S-2CEU-F |
| Szalka (szer. x gł.): | Ø 50 mm |
| Szerokość: | 139 mm |
| Typ: | 2.7S. MCA |
| UNSPSC: | 41111517 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 139 x 340 x 129 mm |
| Wysokość: | 129 mm |
| Z osłoną przeciwpodmuchową: | Tak |