Ultra higieniczna ściągaczka
Treść:
1
Numer produktu:
4666203
Informacje dot. produktu "Ultra higieniczna ściągaczka"
- Polipropylen, kauczuk TPE
- Bardzo elastyczne i efektywne ostrze gumowe
- Idealna do gładkich powierzchni
- Łatwa do czyszczenia
- Bezpieczna dla żywności
- Kodowana kolorystycznie
- Autoklawowalna
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Głębokość: | 75 mm |
| Kolor: | Czerwony |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 71504 |
| Szerokość: | 500 mm |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 500 x 75 x 85 mm |
| Wysokość: | 85 mm |

