Uchwyty zaciskowe do probówek, stal nierdzewna
Treść:
1
Numer produktu:
6202530
Informacje dot. produktu "Uchwyty zaciskowe do probówek, stal nierdzewna"
Do probówek o śred. do 30 mm. Doskonale nadają sie do podgrzewania lub trzymania gorących probówek. Wykonane ze stali nierdzewnej z otworami na palce. Na długim ramieniu, poprawiającym uchwyt probówek oraz chroniącym palce przed poparzeniem. Można używać przy podgrzewaniu probówek nawet do 100°C.
| Dla Ø probówek: | 30 mm |
|---|---|
| Długość: | 130 mm |
| Maks. odporność na temperaturę: | 100 °C |
| Materiał: | Stal nierdzewna |
| Numer artykułu producenta: | 2281 |
| Odporność na temperaturę: | 100 °C |
| Rodzaj powłoki: | niklowany |
| UNSPSC: | 41122804 |