Uchwyty teleskopowe
Treść:
1
Numer produktu:
4668000
Informacje dot. produktu "Uchwyty teleskopowe"
- Odpowiednie do wszystkich uchwytów mopów PPS
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Dla: | ClinoConnect, ClinoConnect Lock |
| Długość: | 1,000 ... 1,800 mm |
| Maks. Długość: | 1800 mm |
| Materiał: | Aluminium |
| Min. długość: | 1000 mm |
| Numer artykułu producenta: | 3516051 |
| Odpowiednie do pomieszczeń czystych: | Tak |
| UNSPSC: | 47131609 |