Uchwyty do kwadratowych butli Duran
Treść:
1
Numer produktu:
9908119
Informacje dot. produktu "Uchwyty do kwadratowych butli Duran"
Uchwyty do butli. Biała powłoka PE lub nierdzewny, elektropolerowany drut ze stali nierdzewnej 1.4301.
Otwory ok. 84 x 84 mm, do przechowywania kwadratowych butli Duran o pojemności 500 ml, w podanych formatach.
Otwory ok. 84 x 84 mm, do przechowywania kwadratowych butli Duran o pojemności 500 ml, w podanych formatach.
| Do butelek: | 500 ml |
|---|---|
| Elektropolerowane: | Tak |
| Głębokość komory: | 88 mm |
| Liczba miejsc: | 6 |
| Materiał: | Stal nierdzewna 1.4301 |
| Numer artykułu producenta: | 1586-02-13 |
| Szerokość komory: | 84 mm |
| UNSPSC: | 41122420 |